ABBYY FineReader 10 najlepszy w testach programów OCR - Instrukcja.pl

ABBYY FineReader 10 najlepszy w testach programów OCR

Szukasz najdokładniejszego programu OCR? ABBYY FineReader 10 Professional po raz kolejny zwyciężył w teście programów do optycznego rozpoznawania pisma. Test przeprowadziła redakcja "PC World".

0,00 GB
Liczba pobrań: 10
Otwórz plik
Pobierz plik

Podobne instrukcje

Telekineza, cz. III

Od: WojakPolski
Liczba wyświetleń: 6679

Telekineza, cz. II

Od: WojakPolski
Liczba wyświetleń: 7210

Odsłon:  8425  Data dodania:  2011-02-23 13:35:20 
Czy ta instrukcja jest pomocna ?

Opis:

Podczas testu oceniano takie parametry, jak: ergonomia, możliwości programu, obsługiwane formaty, skuteczność rozpoznawania, wierność odwzorowania oraz szybkość rozpoznawania. Oceny przyznawane były w skali od 1 (minimalna ocena) do 10 (maksymalna ilość punktów). ABBYY FineReader 10 Professional Edition uzyskał najwyższą ocenę z testowanych programów, zwyciężając po raz kolejny testy aplikacji OCR.
ABBYY FineReader 10 Professional wyróżnia się najwyższą skutecznością  rozpoznawania wśród dostępnych aplikacji OCR na rynku, co dla tego typu rozwiązań jest parametrem kluczowym. Program został uznany również za najbardziej ergonomiczny, otrzymując w tej kategorii 10 punktów. Maksymalną ilość punktów ABBYY FineReader 10 uzyskał również za możliwości programu. 
„Wynik uzyskany w testach nie jest zaskoczeniem. Pierwsze miejsce zdobył bezapelacyjnie FineReader 10 Professional, który najlepiej rozpoznaje i formatuje w dokumencie wynikowym nie tylko sam tekst, ale i jego układ oraz podział logiczny(np. spis treści)" – napisał w podsumowaniu testu Artur Pęczak (PC World 2/2011). 
Dodatkowe informacje o możliwościach ABBYY FineReader dostępne są na stronie www.FineReader.pl. 
Dodaj do ulubionych Zgłoś naruszenie regulaminu

Komentarze (0)


Aby dodać komentarz musisz się zalogować.


Brak komentarzy